Referencje

Dziękuje serdecznie Wam wszystkim za tak pochlebne opinie o mnie, chciałbym żebyście wiedzieli, że ogromnie cenie Wasze poświęcenie, determinację, dyscyplinę, talent oraz upór jaki wkładacie w realizacje każdego waszego planu.
Jednocześnie wszystkich Was bardzo podziwiam i szanuję.

AGA SYPIEŃ

MISTRZYNI ŚWIATA, EUROPY I POLSKI W KARATE KYOKUSHINKAI
Znam Krzyśka od dawna wiem ile poświęcenia wkłada w treningi i jak pilnuje diety i jakie efekty można uzyskać trenując z nim. Jeśli chcecie zbić swoją wagę to lepiej trafić nie mogliście z nim zrobicie to w realnie krótkim czasie ale pod warunkiem ze wytrzymacie i będziecie się stosować do jego zaleceń.

Polecam go bo naprawdę dzięki niemu można w bardzo krótkim
czasie zgubić parę kilogramów grunt to trzymać się planu jaki wam rozpisze.

SYLWESTER SYPIEŃ

VCE MISTRZ ŚWIATA, KILKUKROTNY MISTRZ EUROPY I POLSKI W KARATE KYOKUSHINKAI – TRENER
Znam Krzyśka od kilkunastu lat razem pracowaliśmy na bramce w tym czasie stosował masę diet nie każda była smaczna czasami sam próbowałem niektórych jego wynalazków.

Z czystym sumieniem polecam krzyska jako profesjonalistę bo wiem ile serca wkłada w trening na siłowni jego sukcesy mówią także same za siebie i poparte są olbrzymia wiedzą oraz doświadczeniem . często służył mi pomocą i wiem że to co mówi to się sprawdza, jeśli chcecie zbić swoją wagę lub zwiększyć swoją silę róbcie to co zaleci wam Krzysiek a dopniecie swego . Jest on osobą która wyznacza sobie konkretne cele tak jak ja i je realizuje konsekwentnie bo chcąc osiągnąć sukces należy systematycznie stosować się do określonych obowiązujących reguł i zasad.

Polecam Krzyśka raz jeszcze bo naprawdę zna się na tym co robi.

MACIEJ ZEGAN

MISTRZ EUROPY I POLSKI W BOKSIE ZAWODOWYM
Znamy się z Krzychem kupę lat zanim zacząłem boksować na ringu jako zawodowy bokser. Ponieważ w boksie zawodowym jest bardzo wysoki poziom jak sami wiecie zależało mi na zwiększeniu siły mojego uderzenia przy zachowaniu mojej szybkości bo jest to decydujące w walce, długo omawialiśmy z Krzychem koncepcje mojego treningu siłowego mającego na celu zwiększenie siły i nie spowolnienia mojego ciosu jednocześnie przy zachowaniu mojej wagi bo jest ona dla mnie ogromnie ważna i muszę jej pilnować. Krzychu pomógł mi zwiększyć siłę ciosu zachowując ciągle ta sama wagę.

Dla mnie wielce decydujące o sukcesie lub porażce jest dokładne zaplanowanie co chcemy uzyskać mając do dyspozycji określony czas bo do walki muszę być zawsze przygotowany i nie mogę sobie pozwolić ze osiągnę moja szczytowa formę dzień przed lub dzień po walce. Dlatego jestem pewny jeżeli Krzysiek rozpisze wam plan treningowy i określi czas i będziecie go konsekwentnie przestrzegać to nie możecie nie osiągnąć upragnionego celu jaki sobie razem ustalicie.
Skąd to wiem?? Trenowałem i trenuje z Krzychem , czasami daje mi mega wycisk ale cóż pamiętajcie bez pracy nie ma kołaczy czasami wychodzę bardzo zmęczony po takim siłowo dynamicznym treningu ale wiem ze daje on niesamowite rezultaty. Polecam serdecznie Krzycha jako trenera, razem trenujemy teraz do mojej następnej walki i mam nadzieję ze poty jakie wylejecie dadzą wam zwycięstwo i zadowolenie z osiągniętych wyników.

Życzę wszystkim byście pod okiem Krzycha osiągnęli tak jak ja wiele sukcesów i zwycięstw walce którą toczycie czasami sami z samym sobą czy to na siłowni czy przed posiłkiem.

SŁAWOMIR ZAŁOGA

V-CE MISTRZ EUROPY I POLSKI W KULTURYSTYCE
Kulturystyką zajmuję się ponad 20 lat , znam tez tak długo “dragona”. Razem trenowaliśmy na różnych siłowniach i razem startowaliśmy na tych samych zawodach w tym samym czasie. Możecie być pewni ze to co jest napisane w rubryce ‘O NIM’ jest szczera prawdą bo po prostu kiedyś tak było . Nie mieliśmy łatwo, nie było tak dużo sprzętu i siłowni ani odżywek. A uzyskanie jakichkolwiek informacji było na wagę złota i graniczyło się z cudem a to przesądzało najczęściej o wynikach.

Krzysiek ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie dlatego nie znajdziecie lepszego trenera. Nie raz dyskutowaliśmy na różne tematy związane ze startami w zawodach kulturystycznych wymieniając się poglądami, uwagami i spostrzeżeniami biorąc pod uwagę najnowsze informacje i doniesienia ze świata kulturystki.

Do dziś siedzi on cały czas w temacie mimo tylu lat nie znudziło mu się to jeszcze dlatego jest bardzo wiarygodnym źródłem najnowszych informacji z dziedziny suplementacji, odżywiania i metod treningowych. Polecam serdecznie dragona bo zalicza się on do najwyższej klasy profesjonalistów .

ADRIAN MEHRSTEIN

KRAV MAGA JEDEN Z PIERWSZYCH TRENERÓW NA DOLNYM ŚLĄSKU Z DŁUGOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Według mnie Krzyśka doświadczenie, wiedza i technika jaką stosuje podczas różnych ćwiczeń na siłowni lub na świeżym powietrzu jest bezcenna. Pozwala ona na uzyskanie błyskawicznych efektów treningowych.

Siła to nie wszystko sam doskonale wiem jak nie dużo potrzeba siły by obezwładnić przeciwnika, wystarczy wiedzieć jak to zrobić i zastosować określoną technikę.

Krzysiek ma podobne podejście, czy postanowicie pójść z nim na siłownie czy też poćwiczyć na wolnym powietrzu gwarantuje wam ze wymyśli wam takie ćwiczenia których nigdy nie stosowaliście. Wykorzysta tylko wasza masę ciała ustawiając was w rożnych pozycjach i po obciąża wam dane mięśnie że niepotrzebne będą żadne maszyny do ćwiczeń a mięśnie i tak będą tak spompowane że masakra.

Krzysiek jest mistrzem od kształtowania sylwetki bez względu na to czy chcecie przytyć czy tez zgubić parę kilo czy też wymodelować lepiej swoje kształty polecam go bo jest najbardziej kumatym facetem od siłowni&fitnesu jakiego znam.

MARCIN POPOW – KITE

Krzysiek jest wyjątkową osobą. Poznaliśmy się w 2006 roku na kursie kitesurfingu na półwyspie helskim, początkowa powierzchowna znajomość zmieniła się w przyjaźń. W ostatnich latach w trakcie przygotowań do zawodów

KIA SOUL SURFING CUP (2009 i 2010) poznałem Krzycha także od strony zawodowej. Profesjonalne przygotowanie między okresem startowym to jego zasługa.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi zdobyłem w 2009 wicemistrzostwo w wyżej wymienionych zawodach Pucharu Polski.

Oczywiście przez tak długi okres poznaliśmy się także od strony prywatnej w tym także imprezowej. 😉
Nawet po imprezach kończących się wcześnie rano Krzysiek obowiązkowo trenował na następny dzień.

Wyniki sportowe przychodzą tylko jeżeli są poparte systematycznością więc trener musi być także mentorem i osobą motywującą do działania. Z całą pewnością Krzysiek jest taką osobą. Polecam go jako trenera, przyjaciela i mentora.

CEZARY LECH

MISTRZ POZYCJONOWANIA SEO I MARKETINGU SIECIOWEGO

Prowadzę siedzący tryb życia bo wymaga tego moja praca chcąc poprawić swoją sylwetkę i mieć lepszą kondycję postanowiłem zacząć chodzić na siłownie by sobie poprawić samopoczucie i wygląd.Tak się złożyło ze poznałem Krzyśka parę lat temu na Helu ale wtedy nie myślałem, że będę chciał robić coś z moim ciałem. Mam bardzo mało czasu, ponieważ dużo poświęcam się mojej pracy, dlatego postanowiłem wykorzystać ogromne doświadczenie Krzycha i pójść na skróty korzystając z jego rad bo wiem, że zęby zjadł na siłowni a mi zależało na uzyskaniu jak najlepszych możliwych efektów w możliwie krótkim czasie bo dla mnie czas to pieniądz.Z całą pewnością polecam wam mojego trenera jakim jest Krzysiek bo naprawdę jeśli chcecie pójść na skróty to lepszej drogi nie znajdziecie.Wystarczy że włożycie trochę zaangażowania a efekty pojawią się lada moment.

MARIUSZ CIEŚLIŃSKI

PIERWSZY POLAK, KTÓRY ZDOBYŁ TYTUŁ ZAWODOWEGO MISTRZA ŚWIATA W BOKSIE TAJSKIM

Każdy z nas jest indywidualna osoba i każdy z nas inaczej reaguje na różnego
rodzaju bodźce fizyczne sztuką jest próbować tak długo i tak intensywnie by uzyskać upragniony cel. Sam podczas moich treningów testowałem masę przeróżnych ćwiczeń, nigdy się nie poddawałem bo wiedziałem ze poddają się tylko ludzie słabi i jeśli jedna metoda się nie sprawdzała testowałem następną.

Możecie być pewni ze Krzysiek dobierze wam już taki plan i takie ćwiczenia że na pewno zyskacie mnóstwo czasu niż trenując u innych instruktorów osiągając o wiele lepsze wyniki. Polecam Krzyska bo to zawodowiec w tym co robi i co kocha.

LESZEK SADŁOWSKI

DOLNOŚLĄSKI PRZEDSIĘBIORCA- SIEĆ SKLEPÓW DOMAR – VCE MISTRZ PL W ŚCIGANIU SIĘ NA MOTOCYKLACH KLASA SUPER SPORT

Krzysztofa znam od 20 lat dobrze pamiętam jego początki dzięki swojej ciężkiej pracy oraz profesjonalnemu podejściu do sportu osiągnął ogromne sukcesy.

Kulturystyka jest jest jego pasją i zamiłowaniem. Może on być wzorem dla wielu ludzi, jest osoba bardzo ambitną z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą, jest bardzo uparty i konsekwentny zarazem. Jeśli chcecie Państwo poprawić swoja sylwetkę, ogólny stan swojego zdrowia a także samopoczucie to polecam Krzysztofa jako osobistego trenera bo jest on zawodowcem w tym co robi i człowiekiem godnym zaufania. Szczerze polecam.

ANDRZEJ KRUCZKOWSKI

INSTRUKTOR NURKOWANIA, REKORD GUINNESA W NURKOWANIU NA GŁĘBOKOŚCI

Wbrew pozorom kulturystykę i nurkowanie łączy parę rzeczy. Najważniejszą rzeczą w nurkowaniu jest dokładne zaplanowanie każdego nurkowania tu nie ma mowy o jakimkolwiek błędzie czy pomyłce.

Bijąc REKORD Guinnesa realizowaliśmy konsekwentnie każdy krok po kroku zaplanowany etap wykonywaliśmy tak jak zostało to omówione i zaplanowane, dzięki czemu ustanowiliśmy rekord świata w nurkowaniu na głębokości. Krzysiek jest moim divemasterem stąd go znam nie raz zabierał na nurkowanie swoje specyficzne posiłki twierdził ze w niczym mu nie przeszkadza żadna okoliczność, bo musi trzymać się ścisłego planu a co się z tym wiąże trzymać określoną dietę. Ma wiele pasji, z którymi może się z wami podzielić poza siłownią.

Polecam go nie tylko jako kulturystę, ale człowieka który ma pełno pomysłów i hobby.

BŁAŻEJ TONDEL

MISTRZ POLSKI W TENISIE ZIEMNYM – TRENER

Od kilku lat jestem trenerem tenisa i wiem ile serca trzeba włożyć by uzyskać najlepszy możliwy wynik. Wiem również ze wiedza zawodnicza i doświadczenie ma olbrzymie znaczenie bo bardzo łatwo można potem ją przełożyć na amatorskie podejście. Sam byłem zawodnikiem i wiem ze doświadczenie jest bezcenne. W mojej pracy mięśnie nie są aż tak istotne ale kondycja tak i to bardzo!! Dlatego nie raz rozmawiałem z Krzyśkiem co robić by polepszyć moja kondycje i wytrzymałość moich podopiecznych. Testowaliśmy z powodzeniem różne metody treningowe które dały sprawdzone rezultaty. Wiem jedno jeśli chcecie zrobić cokolwiek ze sobą czy to od strony kondycyjnej czy tez od strony fizycznej warto zastosować się do sugestii i rad Krzyska bo ma on sprawdzone recepty na sukces.

MARCIN BAZYLEWICZ

MISTRZ AIKIDO

Krzyśka znam z siłowni nie raz miałem okazję zobaczyć jak trenuje i ile serca wkłada w to co robi, ile potu wylewa na siłowni i ćwiczy na 120% swoich możliwości. Pomimo olbrzymiego wysiłku i bólu mięśni nigdy nie daje za wygraną a jak nie może to zawsze stoi za nim partner który wydobywa z niego maxa przy max ciężarze ćwicząc przy tym bardzo technicznie . Nie raz rozmawiałem z nim na temat różnych ćwiczeń i diety i ten gościu naprawdę może wam dużo pomóc. Naprawdę warto skorzystać z takiej wiedzy bo rzadko można z kimś takim porozmawiać i mieć za osobę która poprowadzi was na skróty. Sam trenuję bardzo długo dlatego wiem że jeśli Krzychu coś mówi to ma o tym szerokie pojęcie czy to dotyczy budowania masy mięśniowej, zrzuceniu paru kilo, na temat różnych diet czy też kondycji lub zdrowia.

Dlatego polecam go wam bardzo serdecznie nie będziecie żałować jestem o tym całkowicie przekonany.

Marcin Bazylewicz

ROBERT KURZAWA

MISTRZ EUROPY I KILKUKROTNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTYCE

Pamiętam Krzyska jak zaczynał, jak długo trenował i przebywał na sali ćwiczeń, cały czas miał mnóstwo pytań i szukał odpowiedzi u różnych osób i źródeł. Sam osobiście pomagałem mu przygotowywać się do zawodów poddał się całkowicie rygorystycznej diecie przedstartowej i długiemu okresowi szlifowania formy tak jak każdy uczestnik przestrzegał dyscypliny i tego co ustalił by uzyskać jak najlepszy wynik i co mu się udało.

Sam startowałem niejednokrotnie w zawodach kulturystycznych i możecie mi wierzyć by osiągnąć jakikolwiek cel potrzeba czasu czasu, dyscypliny, samozaparcia i systematyki, ale jeśli się tego dopilnuje to efekty są gwarantowane. Dlatego jeśli cos chcecie osiągnąć warto jest się tego trzymać i nie zawracać z obranej drogi.

Polecam Krzyśka bo ma ogromne doświadczenie i wiedzę jak mało kto biorąc pod uwagę innych ‘wykształconych” instruktorów na rożnych siłowniach.

EWA MAZUR

GURU KUNDALINI JOGA PL

Chcąc mieć zdrowe piękne ciało należy dbać także o umysł. Krzysiek co prawda tylko wspomina o stosowaniu rożnych technik psychologii w sporcie, a to dlatego bo jest to dość skomplikowana zasada połączenia działania ludzkiego mózgu i ciała. Większość osób woli skupić się na swoim ciele niż na duszy. Znam go jako osobę która oprócz ciała wnika także w rozwój swojego wnętrza.

Ma on nie tylko ogromną wiedzę na temat fizjologii organizmu ludzkiego, którą wykorzystuje na siłowni ale także duża wiedzę na temat działania ludzkiego mózgu. Wie jak ważne jest stosowanie dyscypliny na treningu czy też w życiu oraz kształtowanie naszych codziennych nawyków wliczając w to samoświadomości naszych myśli bo tak naprawdę to one przesądzają o tym jak się czujemy, jak odbieramy nasz świat , czy jesteśmy szczęśliwi, czy czujemy się jak zwycięzcy lub przegrani.

Polecam Krzysztofa jako trenera i zachęcam również do pracy nad swoim wnętrzem i rozwojem osobistym.

Ewa Mazur

SEBASTIAN PAWLIK

MISTRZ POLSKI I KANADY W JUDO

Judo trenuje od ponad kilkunastu lat równolegle z siłownia znam Krzyśka od samego początku. Pamiętam jak ważył 77 kg potem 90kg 100kg i 110kg wiem ile pracy wkładał w swoje treningi bo nie raz stałem za nim pomagając mu w pokonywaniu nowych rekordów. Często też on stawał za mną asekurując mnie. Trenuję bardzo długo a Krzysiek był moim najlepszym parterem który wymagał ode mnie tyle samo co od siebie i tym samym wielce mnie motywował.

Dzięki niemu moja forma zmieniała się z miesiąca na miesiąc a ja robiłem coraz to większe postępy. Z pomocą Krzyska udało mi się znacznie polepszyć moją formę, która była potrzebna mi w startach w zawodach judo. Zdradził mi masę fajnych ćwiczeń o których nie wiedziałem i nauczył wyjątkowych technik bo wbrew pozorom kulturystyka to nie tylko bezsensowne podnoszenie żelastwa trzeba wiedzieć jak coś podnieść by obciążyć maksymalnie dany mięsień by zaczął odpowiednio się rozwijać i rosnąć.

Sebastian Pawlik

TOMASZ SKRZYPEK

KILKUKROTNY MISTRZ POLSKI EUROPY W KICK BOXINGU TRENER KADRY POLSKI W KICKBOXINGU

Witam. Sam jestem trenerem i wiem jak ważne jest dokładne przygotowanie zawodnika do walki czy też do treningu. Byłem zawodnikiem i wiem jak ważne jest utrzymanie określonej wagi i formy bo jest to decydujące czasami o sukcesie lub porażce. Nie raz moi zawodnicy zbijają wagę o kilka kilogramów by mieć wymagana wagę przed walka.

Jeśli chodzi o Krzycha to gościu działa cuda, potrafi sprawić ze waga może znacznie się obniżyć, sam bardzo dużo zbił przygotowując się do swoich zawodów bo ponad 30 kg dlatego ma olbrzymia wiedzę jeżeli chodzi o zbijanie wagi, odżywianie i suplementy. Jako trener wiem ze olbrzymie doświadczenie i perfekcyjna technika mogą zdziałać cuda i przesądzić o zwycięstwie, Krzychu podczas ćwiczeń jakie stosuje wykorzystuje wszystko co można i co najlepiej działa. Niewątpliwie świadczy to o jego renomie i olbrzymim doświadczeniu. Dlatego jeżeli wam zależy na zmianie waszej wagi to z cala pewnością skorzystajcie z jego zaleceń bo sam wiem jeśli ja coś ustalam z moimi zawodnikami których prowadzę i oni tego konsekwentnie przestrzegają nie mogą nie osiągnąć obranego celu.

Trenujcie i stosujcie się do zaleceń a będziecie zadowoleni z efektów jakie uzyskacie tego jestem stanowczo pewien.
Tomasz Skrzypek

MARIUSZ STRZELIŃSKI

MISTRZ ŚWIATA, EUROPY I POLSKI W KULTURYSTYCE

Znam Krzyśka z zawodów, razem debiutowaliśmy na tej samej scenie w tym samym czasie z tym ze ja w wadze niższej niż on. Oboje wygraliśmy swoje wagi. Możecie być pewni że wcale nie jest tak łatwo wygrać. Wymaga to olbrzymiego poświęcenia a nawet rezygnacji z części swojego życia bo inaczej się nie da tego osiągnąć. Dieta wymaga od nas zachowania bardzo dużo silnej woli przez okres min 6 miesięcy nie można sobie pozwolić na choć na chwile odstąpić od niej. Trzeba wiedzieć jakie produkty żywieniowe można spożywać ile maja ważyć co ile i jak często powinny być jedzone, w jakiej kolejności i jak mają być ze sobą połączone by jak najlepiej wykorzystać ich składniki służące do szybszego i lepszego kształtowania sylwetki jest to olbrzymia wiedza wbrew pozorom a kulturystyka jest tak naprawdę manifestacja połączenia wiedzy, umysłu, ciała i charakteru.

Jest masa pseudo trenerów którzy się wymądrzają ze co to nie oni, ja im mowie skoro jesteście tacy mądrzy wystartujcie w zawodach i co. Okazuje się ze nawet nie zostają zakwalifikowani do drugiej tury zawodów a tacy są mądrzy na siłowni.

Ostanie słowo – Polecam Krzyska bo to champion tak jak ja.

Mariusz Strzeliński

PIOTR SZYMANOWSKI

MISTRZ ŚWIATA ,EUROPY I POLSKI W TAE-KWONDO

Tak się złożyło ze w tym samym czasie kiedy ja zdobyłem tytuł mistrzowski Krzysiek też startował w zawodach z tym że ja w sportach walki a on w kulturystyce. Pamiętam jak był na rygorystycznej diecie przed zawodami ile poświecenia i serca wkładał w treningi, normalny człowiek będący na diecie mógłby powiedzieć ze ta jego dieta to istne szaleństwo no ale cóż jak się coś robi w pełni profesjonalnie i chce się osiągnąć sukces a rywalizuje się z najlepszymi o tytuł najlepszego to wymaga to wiele poświęceń sam coś o tym wiem i ile mnie kosztowało wyrzeczeń zdobycie także tytułu.

Dlatego jeśli chcecie coś osiągnąć musicie się temu trochę poświęcić a rezultaty na pewno przyjdą z czasem.

Polecam Krzycha bo doskonale wie to co robi i zna się na tym jak mało kto.
Piotr Szymanowski

TOMASZ TAJSZEWICZ

MISTRZ POLSKI W KICK BOXINGU

Trenuje bardzo długo, tak się składa że razem z Krzyśkiem chodzimy na te same siłownie (jest ich kilka) od paru lat. Widziałem go trenującego ze złamaną ręką czy też nogą bo nie odpuszcza sobie nawet pomimo przeciwności losu jest typowym psychopata jeśli chodzi o siłownię, nic go chyba nie powstrzyma przed przyjściem na siłownię. Trenuję kupę lat i czasami jak się widzimy, Krzychu pokaże mi jakąś sztuczkę w jaki to sposób mi utrudnić ćwiczenie poprzez izolację danego mięśnia bo czasami człowiek coś robi a dany mięsień nie reaguje tak jak powinien. Wiem że to co robi i mówi jest poparte olbrzymim doświadczeniem i warto skorzystać z takich podpowiedzi.

Polecam serdecznie jego osobę.

Tomasz Tajszewicz

DARIUSZ ZIÓŁKOWSKI

TRENER KADRY POLSKI W MUA THAI TRENER PERSONALNY TECHNIK SPRZEDAŻY

Pamiętam jak chodziłem na siłownie w 1995 roku a więc parenaście lat temu i Krzysiek był już wtedy trenerem. Możecie być pewni ze ćwicząc pod jego okiem uzyskacie efekty już po krótkim czasie, ponieważ wam nie popuści. Przykłada on bardzo dużą wagę do waszego zaangażowania oraz potrafi tak zmotywować i zdopingować człowieka jak mało kto.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafi doskonale izolować każdy mięsień tak by pracowała dana partia mięśniowa i obciążając ją małymi ciężarami uzyskuje ten sam efekt co inni ludzie uzyskują podnosząc wielkie ciężary.

Dzięki czemu nie naraża Was na kontuzje a zachowuje przy tym maksymalną wydajność danego mięśnia. Podczas treningu zadaje bardzo dużo pytań odnośnie korekty każdego ćwiczenia bo każdy z nas jest inny i dobiera w ten sposób każde ćwiczenie indywidualnie. Można z nim zawsze porozmawiać na wszelkie tematy . Sam wiem jak bardzo ważny jest dobry kontakt z podopiecznym bo sam jestem trenerem bo zajmuje się od dłuższego czasu mauy thai a także wiem jak motywacja przezwycięża i wpływa na zawodnika w rozwijaniu jego skrzydeł.

Nic tak nie zachęca jak uzyskiwane postępy oraz wsparcie trenera który sam osiągnął kiedyś najwyższe laury – mistrzostwo .W osobie Krzyska macie olbrzymia wiedzę, doświadczenie i pewność perfekcyjnego wykonywania każdego ćwiczenia stosując się do jego zaleceń osiągniecie zamierzony cel szybciej niż z kimkolwiek innym.

Dariusz Ziółkowski