O nas

Witaj w Fabryce Ciał!

Jesteśmy Mistrzami Polski w kulturystyce.

Posiadamy ponad 26 letnie doświadczenie. Jesteśmy praktykami nie teoretykami!

Osób zmieniło wygląd dzięki nam!

GWARANCJA ZMIANY CIAŁA W 60 DNI!

Joanna Kępska

Trener kulturystyki, instruktorka fitnees i aerobiku, uczestniczka w wielu prestiżowych zawodów kulturystyki i fitness od kilkunastu lat zajmuje się zmiana wyglądu kobiet oraz ich złych nawyków żywieniowych na tym polu osiągnęła masę sukcesów pomaga kobietom ujędrnić im ciało, a przede wszystkim uda, pośladki, ręce i brzuch potrafi zredukować, czy zwalczyć najgorszy celuitit. Trenerka i przyjaciółka, zarazem najlepszy wynik u klientki.

  • 30 cm w biodrach w dwa miesiące!!!
  • 7 cm w udach w dwa miesiące!!!!

 

Krzysztof Przychodny trener personalny

2-krotny mistrz polski w kulturystyce, kulturystyka to jego pasja i sposób na życie potrafi mega zmotywować do pracy nad sobą, treningi dobiera idealnie do kondycji klienta wspiera i doradza co zrobić by pozbyć się brzucha i mieć kaloryfer, potrafi zmienić każdego pod warunkiem ze dana osoba daje z siebie wszystko rekord u klienta.

  • + 6 cm w 6 tygodni w bicepsie
  • + 8 cm w barkach w dwa miesiące
  • – 13 cm w brzuchu
  • – 25 kg utraty wagi bez drastycznej diety

Od wielu lat zajmujemy się aktywnością ruchowa czy to na siłowni, w sali cardio, na sali fitness, czy też na świeżym powietrzu, naszym celem jest pomoc ludziom w redukcji wagi lub jej zwiekszeniu – nabraniu masy miesniowej połączona ze zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem.

Zajmujemy się także zmniejszeniem i redukcja celulitisu. Oprócz pomocy w pozbyciu sie zbędnych kilogramów, pracujemy także nad poprawą kondycji naszych klientow i klientek, kształtowaniem i modelowaniem ich sylwetek.

Z naszych porad skorzystało już wiele osób które dzięki nam uzyskały upragniona figurę a co za tym idzie pozbycie się zbędnych “fałdek ” 😉 i dzięki temu znaczną poprawę samopoczucia.

Staramy się być najlepsi w tym co robimy, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych pokrewnych dziedzin.

W skład naszego zespołu wchodzą instruktorki fintess, instruktorzy fitness i siłowni, masażyści, fizjoterapeuci, dietetycy, kosmetyczki i fryzjerzy.