O nas

Witaj w Fabryce Ciał!

Dzielimy sie z wami naszymi doswiadczeniami wiedza zdobyta na wielu szkoleniach, sami przechodzilismy wszystkie etapy zwiazane ze zmianą sylweetki dlatego wiemy jak wam pomoc.

Staramy sie robic to max szybko i skutecznie dlatego ta nazwa – FABRYKA CIAL wystraczy 60dni!!!

 

Posiadamy ponad 26 letnie doświadczenie. Jesteśmy praktykami nie teoretykami!

Osób zmieniło wygląd dzięki nam!

GWARANCJA ZMIANY CIAŁA W 60 DNI!

Trener Maciek 135 kg
Obecnie 89 kg – 46 kg

Trener Mateusz 90 kg na 85 kg

Trener Kuba 110 kg na 85 kg – 25 kg

Trener Krzysiek 87kg – 92kg +5kg mięśni

Trener Marcin 105kg na 88 kg – 17 kg

Piotr – nasz mózg i pomysłodawca

Zobaczcie pozostałe nasze metamorfozy na fb
https://www.facebook.com/fabrykacial/

Joanna Kępska

Trener kulturystyki, instruktorka fitnees i aerobiku, uczestniczka w wielu prestiżowych zawodów kulturystyki i fitness od kilkunastu lat zajmuje się zmiana wyglądu kobiet oraz ich złych nawyków żywieniowych na tym polu osiągnęła masę sukcesów pomaga kobietom ujędrnić im ciało, a przede wszystkim uda, pośladki, ręce i brzuch potrafi zredukować, czy zwalczyć najgorszy celuitit. Trenerka i przyjaciółka, zarazem najlepszy wynik u klientki.

  • 30 cm w biodrach w dwa miesiące!!!
  • 7 cm w udach w dwa miesiące!!!!

 

36cm w biodrach – 10 cm w udach w dwa miesiące!
Dla chcącego nic trudnego, jak się chce to można dużo schudnąć -16 kg!

Obejrzyj film „Jak przytyć +17,5 kg mięśni!

Od wielu lat zajmujemy się aktywnością ruchowa czy to na siłowni, w sali cardio, na sali fitness, czy też na świeżym powietrzu, naszym celem jest pomoc ludziom w redukcji wagi lub jej zwiekszeniu – nabraniu masy miesniowej połączona ze zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem.

Zajmujemy się także zmniejszeniem i redukcja celulitisu. Oprócz pomocy w pozbyciu sie zbędnych kilogramów, pracujemy także nad poprawą kondycji naszych klientow i klientek, kształtowaniem i modelowaniem ich sylwetek.

Z naszych porad skorzystało już wiele osób które dzięki nam uzyskały upragniona figurę a co za tym idzie pozbycie się zbędnych “fałdek ” 😉 i dzięki temu znaczną poprawę samopoczucia.

Staramy się być najlepsi w tym co robimy, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych pokrewnych dziedzin.

W skład naszego zespołu wchodzą instruktorki fintess, instruktorzy fitness i siłowni, masażyści, fizjoterapeuci, dietetycy, kosmetyczki i fryzjerzy.